Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65428
Stary 07.08.2013, 14:22
Tak jest wam łatwo osądzać Wilka i innych piłkarzy, ktorzy odchodzą z klubu, bo mają dość, że nie dostają pieniędzy od długiego czasu.
Ja wiem, że każy z was to by do końca życia dla Wisły za darmo biegał na boisku albo jeszcze klubowi do tego dopłacał.
To nie wina Wilka, że klub przeżywa kryzys finansowy i sportowy. To nie postawa Wilka na boisku doprowadziła do kryzysu, ale sposób zarządzania klubem, który sprawia, że perspektywy rozwoju ciągle się oddalają.
Bardziej niż odejście kolejnego piłkarza przeraża mnie postawa prezesa, ktory nie potrafi zawrzeć porozumienia z piłkarzem, albo po prostu tego nie chce. Nawet jeśli sa zaległości, zawsze można się dogadać, albo rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron. Mniej wstydu.
Czarek nigdy nie był dla mnie zawodnikiem b ez którego Wisła nie może się obejść, ale wywiązywał się zawsze ze swoich zadań na miarę swoich możliwości. Kto go zastąpi? Stiepanowic? Nalepa? Chyba jeszcze nie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując