|
Niech idzie w ....u,płakać nikt po nim nie będzie. Pseudo kapitan jak i pseudo grajek. Druga sprawa,że nie mamy ani jednego DP z prawdziwego zdarzenia,bo Nalepa i Ostoja graja poniżej oczekiwań.
Jeżeli faktycznie plotki o tym,że Cupiał się dosyć mocno w....ił na wieść,że Wilk może odejść i to za darmo są prawdziwe to Bednarz dostanie bardzo mocno po dupie...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 07.08.2013 o godz. 14:24.
|