Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23661
Stary 07.08.2013, 13:57
AS82 napisał(a):Wyświetl post

Słoneczko to chyba przygrzało "ubogim w wierze" pasterzom ,którzy ślubowali życie w ubóstwie a co poniektórym w garażu stoją bryki za 300 tyś zł .Już nawet papież o tym mówi , ale w Polsce takie apele to jak grochem o ściane.


Z tym byciem "obywatelem" i "swoim krajem" w przypadku klechów byłbym ostrożny ,bo oni podlegają i mają swojego zwierzchnika w innym państwie.Ciebie to nie razi ,że się księża mieszają do polityki ,a mnie tak ,bo ksiądz jest od modlenia sie a nie od bycia politykiem czy specjalistą od każdej dziedziny życia.Kler staje się coraz bardziej żałośny , z Jasnej Góry zrobili trybune polityczną z której przemawia przedstawiciel jednej partii ,albo się kompromitują jak ten de Berrier który bredził coś o bruzdach na głowie dzieci z in vitro , i jeszcze znalazła się banda kretynów ,która go potem broniła.
Wymień jakiegoś jednego żyda z imienia i nazwiska ,który coś ukradł i został skazany . Pewnie nie jestes w stanie wymienic ani jednej osoby ,ale cały czas żyjesz w poczuciu ,że gdzieś są ci wstrętni żydzi ,którzy chcą okraść Polskę.Ja natomiast jestem w stanie wymienic setki a jakby zebraćdane z 20 lat tysiace przypadkow w których kler wyciagnał panstwowe pieniadze ,ziemie,nieruchomosci czy skorzystal z jakiś darowizn czy bonifat od państwa polskiego , które pod rządami sprzedajnych polityków są w stanie oddać wszystko nigdy nienażartym klechom.Dla tych twoi "patriotów" w koloratkach Polska to tylko dojna krowa z której się dorobili gigantycznych majątków.
Co do homoseksualistów ,to musze cię rozczarować ,ale niestety istnieją ,tacy sie rodzą ,byli zawsze i bedą i jako ,że są w mniejszości jak widać swietnie się nadają do bycia wrogiem dla takich jak ty.
Co do Palikota ,to tylko krowa nie zmienia pogladów...
Czy ci sie podoba czy nie to historia Polski jest bezposrednio powiazana z historia kosciola. Nie mozna zanegowac wkladu kosciola katolickiego w polska panstwowosc i takowoz nalezy sie szacunek dla symboli takich jak krzyz, Jasna Gora czy Ostra Brama. Jak ci sie nie podoba to oczywiscie mozesz to probowac negowac ale nie mozesz w imie jakis chorych lewackich ideologii narzucac wiekszosci stanowiska mniejszosci. Kosciol katolicki moze i nie dziala najlepiej, moze i jest przesadne parcie na kase u niektorych, ale zostanie to zmienione tylko i wylacznie na drodze wewnetrznej a nie dzieki nagonce massmediow i ludzi absolutnie nie zwiazanych z ta instytucja ktorzy proboja kreowac sztuczne afery aby tylko przykryc nieudolnosc obecnych wladz.