Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65422
Stary 07.08.2013, 13:50
Lubie Wilka, ale jakos wydaje mi sie ze brak wyplat to byl tylko preteksts zeby rozwiazac kontrakt. Chyba przerazilo go siedzenie na latwie u Smudy
Odpowiedz cytując