lazy napisał(a):

Mogę zaoferować Wiśle profesjonalną obsługę prawną i managerską. Bo chyba jest to potrzebne. W ramach oszczędności jedynym prawnikiem w klubie jest Prezes-syndyk. I chyba sobie nie radzi...
parę ostatnich dni - casus Wilka, casus Chaveza. Czy ktoś w ogóle czyta korespondencję nadchodzącą do klubu?
|
oczywiście że nie czyta
tak jak pisałem, napisaliśmy 2,5 miesiąca temu meila o wycene skyboxa na rok, i do dziś zero odzewu.
a co do Twojej oferty powiem tak : nie znasz nikogo z wielkiej trójcy, wiec nawet za darmo nie masz szans. Po za tym, gdyby w klubie działało wszystko jak trzeba, to ciezko było by na lewo wyciagac z niego kase
