domin_czyzyny napisał(a):

kontrakt Wilka rozwiązany z winy klubu. Czy to oznacza, że musimy wypłacić mu pobory do końca Jego umowy ?
Ktoś się na tym zna.
Tym bardziej szkoda Sobola, ....a mać !!!! Czy ktoś u nas myśli !!
|
Wisła nie będzie musiała płacić Wilkowi pozostałego wynagrodzenia.