|
Kolejna kompromitacja Jacka Bednarza, a taki był pewny że racja jest po jego stronie
Wisła nie płaci i nie dotrzymała umowy, kolejny raz
Czarek dzięki za te wszystkie mecze w barwach Wisły, za mistrzostwo i za walkę w każdym meczu, szkoda że tak wygląda to pożegnanie.
Powodzenia
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|