Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23660
Stary 07.08.2013, 13:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Panie, i znowu pieprzysz bez sensu.
Żaden kapłan diecezjalny nie składa ślubów ubóstwa.
Śluby składają jedynie zakonnicy.
Kolejny raz wykazujesz się ignorancją.
Że tez jeszcze masz czelność się odzywać? W co drugim poście ktos Ci wykazuje, że jesteś ignorantem, a Ty nadal swoje.
A słyszałeś co na temat bogactwa w Kościele mówił papież Franciszek ?