FraMat napisał(a):

Panie, i znowu pieprzysz bez sensu.
Żaden kapłan diecezjalny nie składa ślubów ubóstwa.
Śluby składają jedynie zakonnicy.
Kolejny raz wykazujesz się ignorancją.
Że tez jeszcze masz czelność się odzywać? W co drugim poście ktos Ci wykazuje, że jesteś ignorantem, a Ty nadal swoje.
|
A słyszałeś co na temat bogactwa w Kościele mówił papież Franciszek ?