TYSIAC906 napisał(a):

|
Wiadomość dnia ! Wkońcu pozbyliśmy się Wilka !
|
Alleluja! ale nie wolno zapominac w jaki sposob sie z nami pozegnal.. rygor natychmiastowego wykonania, wina klubu.. ktoremu tyle zawdziecza. echh nie spowiedzialem sie tego po nim, a nosil tyle razy opaske kapitanska.
Henryku Reymanie - przepraszamy za takich "pilkarzy".