Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65410
Stary 07.08.2013, 13:03
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
Wiadomość dnia ! Wkońcu pozbyliśmy się Wilka !

Alleluja! ale nie wolno zapominac w jaki sposob sie z nami pozegnal.. rygor natychmiastowego wykonania, wina klubu.. ktoremu tyle zawdziecza. echh nie spowiedzialem sie tego po nim, a nosil tyle razy opaske kapitanska.

Henryku Reymanie - przepraszamy za takich "pilkarzy".
Odpowiedz cytując