AS82 napisał(a):

Słoneczko to chyba przygrzało "ubogim w wierze" pasterzom ,którzy ślubowali życie w ubóstwie a co poniektórym w garażu stoją bryki za 300 tyś zł .Już nawet papież o tym mówi , ale w Polsce takie apele to jak grochem o ściane.
|
Panie, i znowu pieprzysz bez sensu.
Żaden kapłan diecezjalny nie składa ślubów ubóstwa.
Śluby składają jedynie zakonnicy.
Kolejny raz wykazujesz się ignorancją.
Że tez jeszcze masz czelność się odzywać? W co drugim poście ktos Ci wykazuje, że jesteś ignorantem, a Ty nadal swoje.