Boję się że Śląsk na rewanż wyjdzie wystraszony i stracą dwie bramki w pierwszych 20minutach spotkania (powtórka meczu wyjazdowego z Dundee United), najlepiej jakby WKS strzelił brame jako pierwsi wtedy nawet porażka 2:1 dałaby awans. Najważniejsze żeby przetrwać pierwszą połowe i do przerwy było np: 0-0 lub 1-1

.