Wyświetl pojedynczy post
WISŁA 1906 NH
Senior Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6996
Stary 07.08.2013, 12:47
Boję się że Śląsk na rewanż wyjdzie wystraszony i stracą dwie bramki w pierwszych 20minutach spotkania (powtórka meczu wyjazdowego z Dundee United), najlepiej jakby WKS strzelił brame jako pierwsi wtedy nawet porażka 2:1 dałaby awans. Najważniejsze żeby przetrwać pierwszą połowe i do przerwy było np: 0-0 lub 1-1 .
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując