[QUOTE=AS82;1326503]
Gwiaździsty napisał(a):

Z tym byciem "obywatelem" i "swoim krajem" w przypadku klechów byłbym ostrożny ,bo oni podlegają i mają swojego zwierzchnika w innym państwie
|
Obecnie rządzący oraz ich medialni propagandyści tez mają zwierzchników w innych krajach (np. w Niemczech - Bertelsman) . Wielu "swój kraj" odwiedza tylko podczas urlopu np. w zimie kiedy tam jest ciepło.