Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23657
Stary 07.08.2013, 12:39
[QUOTE=AS82;1326503]
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post

Z tym byciem "obywatelem" i "swoim krajem" w przypadku klechów byłbym ostrożny ,bo oni podlegają i mają swojego zwierzchnika w innym państwie
Obecnie rządzący oraz ich medialni propagandyści tez mają zwierzchników w innych krajach (np. w Niemczech - Bertelsman) . Wielu "swój kraj" odwiedza tylko podczas urlopu np. w zimie kiedy tam jest ciepło.