Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6995
Stary 07.08.2013, 11:56
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
A ja zakładam optymistyczny scenariusz.
Legia wygra dzisiaj z Molde, mając za sobą wsparcie kibiców. Złapie swój rytm i przyciśnie Molde pressingiem. Musze uważać na kontry bo jak się nadzieją przy 0:0 może być panika.
Lech wygra dwoma bramkami i awansuję.
Ale to jest wyjątkowo pesymistyczny scenariusz. Mam nadzieję, że się nie spełni
Odpowiedz cytując