Mario Nh napisał(a):

A ja zakładam optymistyczny scenariusz.
Legia wygra dzisiaj z Molde, mając za sobą wsparcie kibiców. Złapie swój rytm i przyciśnie Molde pressingiem. Musze uważać na kontry bo jak się nadzieją przy 0:0 może być panika.
Lech wygra dwoma bramkami i awansuję.
|
Ale to jest wyjątkowo pesymistyczny scenariusz. Mam nadzieję, że się nie spełni
