Tarann napisał(a):

K..wa! Już mnie to zaczyna denerwować. Tak Sobolewski odszedł. Nie wiem dlaczego. Ale go nie ma. Został pożegnany w sposób na jaki zasługiwał. Koniec. W zamian za niego przyszedł gościu młodszy, który nie osiągnął wiele mniej, i nas na niego stać. Mamy do wyboru dołączyć do chóru warszawskich dziennikarzy i dop...ć swojemu piłkarzowi i płakać bo nie chce być Radkiem, i maksymalnie utrudnić mu aklimatyzację, albo dać mu czas, zamknąć na razie paszcze i spokojnie poczekać nawet jeśli zdarzy się ze Sobol dla Górnika zagra dobry mecz ( lepszy niż każdy w Wiśle w zeszłym sezonie) a Ostoi nie wyjdzie i zostanie słusznie zmieniony.
No ale o czym ktoś taki jak ty będzie wtedy bełkotał na forum?
|
Po pierwsze paszcze to może masz ty, po drugie nie będę cicho siedział jak wywala się legendę klubu, który bardzo dobrze sobie radził mimo większego wieku bo tobie się tak podoba.