Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8697
Stary 07.08.2013, 11:55
Tarann napisał(a):Wyświetl post
K..wa! Już mnie to zaczyna denerwować. Tak Sobolewski odszedł. Nie wiem dlaczego. Ale go nie ma. Został pożegnany w sposób na jaki zasługiwał. Koniec. W zamian za niego przyszedł gościu młodszy, który nie osiągnął wiele mniej, i nas na niego stać. Mamy do wyboru dołączyć do chóru warszawskich dziennikarzy i dop...ć swojemu piłkarzowi i płakać bo nie chce być Radkiem, i maksymalnie utrudnić mu aklimatyzację, albo dać mu czas, zamknąć na razie paszcze i spokojnie poczekać nawet jeśli zdarzy się ze Sobol dla Górnika zagra dobry mecz ( lepszy niż każdy w Wiśle w zeszłym sezonie) a Ostoi nie wyjdzie i zostanie słusznie zmieniony.

No ale o czym ktoś taki jak ty będzie wtedy bełkotał na forum?
Po pierwsze paszcze to może masz ty, po drugie nie będę cicho siedział jak wywala się legendę klubu, który bardzo dobrze sobie radził mimo większego wieku bo tobie się tak podoba.

Odpowiedz cytując