Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65399
Stary 07.08.2013, 11:39
kontrakt Wilka rozwiązany z winy klubu. Czy to oznacza, że musimy wypłacić mu pobory do końca Jego umowy ?
Ktoś się na tym zna.

Tym bardziej szkoda Sobola, ....a mać !!!! Czy ktoś u nas myśli !!
Odpowiedz cytując