Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6994
Stary 07.08.2013, 11:36
A ja zakładam optymistyczny scenariusz.

Legia wygra dzisiaj z Molde, mając za sobą wsparcie kibiców. Złapie swój rytm i przyciśnie Molde pressingiem. Musze uważać na kontry bo jak się nadzieją przy 0:0 może być panika.

Lech wygra dwoma bramkami i awansuję. Śląska nie oglądałem, komentatorzy w C+ twierdzili, że Sląsk zagrał najlepszy swój mecz w historii, w europejskich pucharach.
Muszą dążyć do strzelenia gola, inaczej przegrają dwoma, trzema golami.
Ale remis bramkowy jest w ich zasięgu.
Odpowiedz cytując