Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 07.08.2013, 11:13
DjInas napisał(a):Wyświetl post
Witku, jest jeszcze 2 strona medalu, jeśli choć 1 z 3 druzyn z wyzszym współczynnikiem odpadnie i legia odpadnie, to Legia nie będzie rozstawiona w 4 rundzie LE, o ile wszystkie rozstawione drużyny z 3r. LE awansują
To prawda, choć warto zaznaczyć, że rozstawienie Legii w IV rundzie na początku rozgrywek nie było przesądzone. Jeśli dobrze pamiętam klub z taką liczbą punktów jak Legia na początku rozgrywek miał przed sobą kilka klubów także nierozstawionych przed sobą.

Po pierwsze odpadnięcie Legii po remisie to byłaby sensacja a po drugie sensacją byłoby także odpadnięcie kolejnego rozstawionego klubu tej klasy co Celtic, Austria Wiedeń czy Dynamo Zagrzeb mimo posiadania korzystnej zaliczki z pierwszego meczu. Dwie sensacje są mało prawdopodobne choć oczywiście możliwe.
Odpowiedz cytując