Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65392
Stary 07.08.2013, 09:39
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Straciliśmy Sobola, Kosowskiego i Ilieva. Genkov tez nie był nikim. Do tej pory nie było jeszcze Chaveza.

[...]
Nie ma ochów nad Smudą. Ale Smuda jak na razie pokazuje, ze besztanie go "w stylu weszlo" to draństwo. Jakieś pojęcie o piłce klubowej ma. Czy się sprawdzi w obecnej Wiśle to się jednak jeszcze okaże.
Ci Genkov, Chavez, i Iliev których tu od trzci i wiary odsądzano na forum teraz to wzmocnienia. W zasadzie tylko Sobol był zdecydowanie lepszy - pozostali mieli tylko momenty lepszej gry. Powiedziałbym, że poziomem składy są podobnie słabe, ze wskazaniem na obecny jako lekko gorszy.

Z resztą 100% zgody - kluczowa będzie druga część sezonu, bo jak na razie to widać, że większość klubów nie poradziła sobie z krótszą przerwą wakacyjną i drużyny na papierze silniejsze grają straszny piach.
Odpowiedz cytując