|
Te warszawskie gwiazdorki będą grać przed własną publicznością i doskonale wiedzą co się będzie działo jak dadzą dupy. Molde też musi się szykować na niezły kocioł mimo że kompletu nie będzie. Taka ta liga chujowa, że te gwiazdorki muszą grać w pucharach bo reszta jest jeszcze gorsza.
Nie muszą im skakać do gardeł, wystarczy że zagrają na swoim optymalnym poziomie. Jak przegrają są frajerami, mają tego świadomość.
Co do rozstawień. Nie ma szans. Dzisiaj nie odpadnie żadna z rozstawionych drużyn.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|