Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6990
Stary 07.08.2013, 09:06
Te warszawskie gwiazdorki będą grać przed własną publicznością i doskonale wiedzą co się będzie działo jak dadzą dupy. Molde też musi się szykować na niezły kocioł mimo że kompletu nie będzie. Taka ta liga chujowa, że te gwiazdorki muszą grać w pucharach bo reszta jest jeszcze gorsza.
Nie muszą im skakać do gardeł, wystarczy że zagrają na swoim optymalnym poziomie. Jak przegrają są frajerami, mają tego świadomość.
Co do rozstawień. Nie ma szans. Dzisiaj nie odpadnie żadna z rozstawionych drużyn.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując