Sytuacja w eliminacjach LM ulozyla sie tak, ze juz pojawiaja sie newsy w mediach, ze jesli dzisiaj odpadna jeszcze 2 druzyny z wyzszym wspolczynnikiem to Legia bylaby rozstawiona w IV rundzie eliminacji. No ale Legia tez jeszcze nie awansowala - znajac zycie to pewnie ten wymagany warunek pewnie zostanie spelniony ale Legia tez odpanie
Czytam sobie dzisiaj w gazecie wywiad z polskim bramkarzem grajacym w lidze norweskiej i wychwycilem takie cos:
Cytat:
|
Po bramkowym remisie to Legia została faworytem do awansu do 4. rundy. – Jeszcze nie skreślajmy Molde. Mają charakter prawdziwych Wikingów. Będą walczyć do końca. Legia musi skoczyć im do gardeł, grać agresywnie nawet, jeśli będzie prowadzić, a do końca meczu zostanie już niewiele czasu. Musi być czujna – ostrzega golkiper Brann.
|
Szczerze mówiąc czy wyobrażacie sobie tych warszawskichh gwiazdorkow skaczacych komus do gardel bo ja jakos nie bardzo - będę bardzo zaskoczony. Prędzej znowu się posrają jak w Norwegii.