Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6989
Stary 07.08.2013, 08:08
Sytuacja w eliminacjach LM ulozyla sie tak, ze juz pojawiaja sie newsy w mediach, ze jesli dzisiaj odpadna jeszcze 2 druzyny z wyzszym wspolczynnikiem to Legia bylaby rozstawiona w IV rundzie eliminacji. No ale Legia tez jeszcze nie awansowala - znajac zycie to pewnie ten wymagany warunek pewnie zostanie spelniony ale Legia tez odpanie

Czytam sobie dzisiaj w gazecie wywiad z polskim bramkarzem grajacym w lidze norweskiej i wychwycilem takie cos:
Cytat:
Po bramkowym remisie to Legia została faworytem do awansu do 4. rundy. – Jeszcze nie skreślajmy Molde. Mają charakter prawdziwych Wikingów. Będą walczyć do końca. Legia musi skoczyć im do gardeł, grać agresywnie nawet, jeśli będzie prowadzić, a do końca meczu zostanie już niewiele czasu. Musi być czujna – ostrzega golkiper Brann.
Szczerze mówiąc czy wyobrażacie sobie tych warszawskichh gwiazdorkow skaczacych komus do gardel bo ja jakos nie bardzo - będę bardzo zaskoczony. Prędzej znowu się posrają jak w Norwegii.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując