domin_czyzyny jaki słabszy skład

Dobrze się czujesz? Pareiko bez formy.. Gieniek prawie nie grał, Sikorski? wiadomo, Iliev.. reszta się pokrywa.. no jedynie Sobol to wiadomo ale też miał kontuzje. Więc co to za gadanie że miał lepszy skład!! Po prostu jest trener z "nazwiskiem" i już wszyscy ohy.. i ahy... Jakby to Kula teraz prowadził i miał taki wynik byłoby narzekanie i narzekanie...
Mamy w większości wypalony materiał i to był gł problem. Teraz zaczeło się wietrzenie troche nowych twarzy, niekoniecznie lepszych (patrz Burdenski).
A i jeszcze jedno gdyby Kula nie stawiał na Stolarskiego to nie wiem czy by do dzisiaj w ogóle zagrał u nas. Bo teraz łatwo postawić wiedząc że chłopak w seniorach się łatwo odnalazł..