bonawentura napisał(a):

Transfer teraz za 100 tysiecy zlotych, gwarancja 50% z nastepnego transferu, albo nawet 60 proc.
Gdybym był dyrektorem sportowym Wisły, z pewnością nie sprowadzałbym takiego szlamu, jak robi to Kapka. Stjepanovic za jakiekolwiek pieniądze nie nadaje się do Wisły. W chwili obecnej możliwości finansowe Wisły są takie, że stać by ją było na trzech wartościowych piłkarzy za większe pieniądze. Na pewno nie na transfery z klubu do klubu, ale już na wolne transfery dobrych graczy jak najbardziej. Nikt jednak nie chciał sprowadzić wartościowych graczy i na chwilę obecną mamy tragiczną sytuację. Smuda nie polepszy tego stanu, wręcz pogorszy. Nikt przy Smudzie nie nauczy się dobrej gry w piłkę, a już z pewnością nie taktyki, bo u Smudy ona jest prosta - "press, press, press", a potem "rura" na bramkę. To nie jest piłka nożna - to prowizorka.
Szkoda słów na ten syf. Pan Cupiał widocznie lubi swojskich chłopaków, którzy babrali się w gównie przez całe życie. Oczywiście, można to było załatwić wcześniej, niemniej jednak Bednarzowi sen z powiek spędzał transfer Fryca i bezużytecznego na chwilę obecną Brożka. Cóż - Wisłę musi przejąć ktokolwiek, by zaczęło się lepsze zarządzanie klubem.
|
nie wiem co pijesz albo ćpasz, ale musi to być dobre! dasz namiar do swojego dilera ?
a tak na serio. Jakim trenerem jest Smuda to określą wyniki. Ma słabszy skład niż miał Kulawik w poprzednim sezonie, a wyniki go bronią. Więc poczekajmy z tym osądzaniem, może za mądry i elokwentny nie jest, ale na drużynę taką jak Wisła obecnie może być OK. Ta Jego "taktyka" może nam dać pewne utrzymanie lub nawet coś więcej.
Możliwości finansowe Wisły pokazuje sytuacja z Czarkiem Wilkiem, który pewnie dzisiaj rozwiąże kontrakt z naszym klubem ze względu na zaległości finansowe. Nie jesteśmy w stanie płacić pensji naszym piłkarzom od wielu miesięcy, a Ty coś mówisz o sprowadzaniu dobrych piłkarzy, którzy nie będą grać za frytki, mają menadżerów, którzy chcą dla siebie spore prowizje. CZAS SIĘ OBUDZIĆ ! JUŻ NIE ŚNIJ DŁUŻEJ !
Co do Fryca to nie będę się zdecydowanie wypowiadał, ale może to być dobry zawodnik i perspektywiczny. Co do Brożka, to jesteś jednym z nielicznych, którzy uważają, że jest bezużyteczny. Moim zdaniem (i wielu innych) Brożek w jednym meczu pokazał więcej niż Genkow w całym poprzednim sezonie.