Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
65386
07.08.2013, 06:56
No to dzis godzina W(ilka).odejdzie czy nie.co do Osmana to pewnie bardzo sie nastawiali,ze uda sie go wypchnac latem pozwoleniem nikt sie nie przejmowal.wyszlo komicznie jak zazwyczaj.
Ostatnio edytowane przez arti : 07.08.2013 o godz. 16:35.
arti