Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65380
Stary 06.08.2013, 22:39
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Co się czepiasz... Chaveza nie było od 2 miesięcy w Polsce więc zapomnieli że ktoś taki grał w Wiśle... każdemu się może zdarzyć...
a nie jest tak, że to on powinien o to pozwolenie zadbać? nie wiem, więc pytam
Odpowiedz cytując