lebanon napisał(a):

|
Kibice Wisły są upokarzani przez byłego piłkarza legii Jacka Bednarza, który robi wszystko by ich klub stoczył się na dno. Nie dba o wizerunek klubu, nie kupuje piłkarzy jakich potrzebuje trener, bo niby potrzebne są oszczędności. A z drugiej strony utrzymuje Chaveza i nie potrafi załatwić mu pozwolenia o pracę, chociaż miał na to dużo czasu. Efekt jest taki, że piłkarz dostaje kasę za nic, bo trener nie może z niego skorzystać. Czy ktoś wyobraża sobie by takie lub podobne rzeczy robił były piłkarz Wisły w legi i kibice z Warszawy by na pozwolili. W dwa dni by wyleciał. Wyszukuje piłkarzy a nie kupuje czym pomaga innym klubom wykorzystując do tego skautów Wisły.
|
Człowiek orkiestra.
Nie kupuje, upokarza, wykorzystuje, utrzymuje, wyszukuje. Normalnie za Arabską Wiosnę tez odpowiada.
BTW
Lebanon - 'nazwa Libanu w jęz. angielskim' - wszystkie nazwy własne na L piszesz z małej litery?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA