Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 06.08.2013, 17:46
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Właśnie ..o czym ... niektórzy chyba nigdy w życiu nie strzelali w pełnym biegu bez przyjęcia, z mocno zagranej piłki ..... im się wydaje że w tedy się "celuje" po rogach ....
chyba w fifa 2012 .....
Racja, tylko to zdjęcie pokazuje jak wyborną sytuację miał Boguski, dośrodkowanie dostał idealne, do nogi, miejsca dużo, bramkarz w środku, odkryta prawa strona bramki, Gikiewicz by nie zdążył gdyby strzał poszedł prosto czyli w duża odkrytą częśc bramki. Boguski strzelał niestety po przekątnej i co gorsza podniósł piłke. gdyby dał po ziemi byłby gol:

Odpowiedz cytując