Wyświetl pojedynczy post
lebanon
Junior Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2294
Stary 06.08.2013, 17:33
Kibice Wisły są upokarzani przez byłego piłkarza legii Jacka Bednarza, który robi wszystko by ich klub stoczył się na dno. Nie dba o wizerunek klubu, nie kupuje piłkarzy jakich potrzebuje trener, bo niby potrzebne są oszczędności. A z drugiej strony utrzymuje Chaveza i nie potrafi załatwić mu pozwolenia o pracę, chociaż miał na to dużo czasu. Efekt jest taki, że piłkarz dostaje kasę za nic, bo trener nie może z niego skorzystać. Czy ktoś wyobraża sobie by takie lub podobne rzeczy robił były piłkarz Wisły w legi i kibice z Warszawy by na pozwolili. W dwa dni by wyleciał. Wyszukuje piłkarzy a nie kupuje czym pomaga innym klubom wykorzystując do tego skautów Wisły.
Odpowiedz cytując