SharksiK napisał(a):

|
Przeciez on nawet nie celowal. Jesli sztuka jest oddac strzal w swiatlo bramki to o czym my tu gadamy.
|
Właśnie ..o czym ... niektórzy chyba nigdy w życiu nie strzelali w pełnym biegu bez przyjęcia, z mocno zagranej piłki ..... im się wydaje że w tedy się "celuje" po rogach ....
chyba w fifa 2012 .....