Gwiaździsty napisał(a):

|
Boguski powinien strzelać po ziemi. Bramkarz szedł już w przeciwnym kierunku i jedynie co mógł zrobić to wystawić rękę (co zrobił). No i w tą nieszczęsna rękę trafił.
|
Przeciez on nawet nie celowal. Jesli sztuka jest oddac strzal w swiatlo bramki to o czym my tu gadamy.