Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
65368
06.08.2013, 14:32
Podpiszą go, tylko chcą jeszcze sprawdzić, jak wygląda pod względem przygotowania fizycznego, bo miał kontuzję, długo nie trenował. Piłkarsko jak najbardziej ok, dynamiczny, z dobrym uderzeniem zawodnik.
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak