Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 06.08.2013, 14:13
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Boguski i Gilewicz zrobili wszystko jak powinni. Bramkarz miał refleks albo farta, co jednak jest bez znaczenia, bo dobry bramkarz musi mieć farta.

Jasne Gilewicz dobrze skrócił kąt, Boguski strzeli nie najgorzej (gdyby nie instynkt to by wpadło)

Ale wystarczyło strzelić w prawy dolny róg i nikt by się nie zastanawiał jak dobry jest Gilewicz.
Po prostu nie jest to taka pierwsza setka zmarnowana przez Boguskiego raz może się każdemu zdarzyć ale bez przesady.

Tak dla zobrazowania sytuacji:



Nie chodzi o żadne wyżywanie się Grantar takie jest moje zdanie ktoś je podważył więc przedstawia argumenty (zdjęcia, filmy, statystyki) dlaczego tak sądzę.
Ostatnio edytowane przez Ajax : 06.08.2013 o godz. 14:22.
Odpowiedz cytując