Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 06.08.2013, 13:52
filemon napisał(a):Wyświetl post
Pozwolę sobie wtrącić się w waszą niezwykle zajadłą dyskusję:
Po to bramkarz wychodzi, żeby zmniejszyć powierzchnię bramki "dostepną" dla napastnika.
Obrazowo: Jeśli staniesz metr przed np autokarem to nie zobaczysz Błoni obojętnie jak duże są.
Jeśli chodzi o tę sytuację, to nie wiem czy to bardziej szczęście, czy umiejętności po stronie Gikiewicza, ale Boguski strzelił tam, gdzie powinien. Wiele lepiej nie mógł się zachować. Co innego, że irytował mnie cały mecz
Boguski i Gikiewicz zrobili wszystko jak powinni. Bramkarz miał refleks albo farta, co jednak jest bez znaczenia, bo dobry bramkarz musi mieć farta.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.08.2013 o godz. 14:22.
Odpowiedz cytując