Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 06.08.2013, 13:48
Ajax napisał(a):Wyświetl post
- Bramka ma 7 metrów szerokości - bramkarz Śląska jest węższy od Bramki wystarczy strzelić obok bramkarza a nie w zasięgu jego ramion.
Pozwolę sobie wtrącić się w waszą niezwykle zajadłą dyskusję:
Po to bramkarz wychodzi, żeby zmniejszyć powierzchnię bramki "dostepną" dla napastnika.
Obrazowo: Jeśli staniesz metr przed np autokarem to nie zobaczysz Błoni obojętnie jak duże są.
Jeśli chodzi o tę sytuację, to nie wiem czy to bardziej szczęście, czy umiejętności po stronie Gikiewicza, ale Boguski strzelił tam, gdzie powinien. Wiele lepiej nie mógł się zachować, uderzył właśnie w w/w "dostępną" część bramki. Co innego, że irytował mnie cały mecz
Ostatnio edytowane przez filemon : 06.08.2013 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując