huberix napisał(a):

Legia ma ta przewage ze Warszawa, stolica, wiecej firm = sponsorzy , wieksze miasto.
Ale my tez mamy przewage:
- Oddani kibice
- Wlasciciel, kibic ( moze nie zna sie zbyt bardzo na pilce ) a taki I.T.I to pewnei mysli juz jak Lege sprzedac bo ma teraz najlepsza okazje. Jesli Legia awansuje do LM to wezma kase , Legie sprzedadza za dobre pieniadze o ile do Lm awansuja. My mamy super wlasciciela ktory nie sprzedal Wisly Kicie ( moze szkoda) a Kita pewnie kase przyzwoita dawal
|
Dla Kity to byłbym tylko klub. Dla Bogusława Cupiała to jest coś znacznie więcej niż klub!
Mimo że teraz kasy nie daje tak dużo jak dawniej to służy to zdrowemu funkcjonowaniu klubu w przyszłości.
Pzd