|
Jesli to prawda to b.dobrze
Co do Brozia to bylem przeciw sporawdeniem go, ale ze Slaskiem pokazal determinacje i ruchy ciala wskazywaly ze to ten sam zawodnik. Widac bylo ze ma zaleglosci , nie to zgranie itd. Przy grze czesto nie byl ale moim zdaniem jego wystep napawa optymizmem.
|