Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65361
Stary 06.08.2013, 08:52
Jesli to prawda to b.dobrze
Co do Brozia to bylem przeciw sporawdeniem go, ale ze Slaskiem pokazal determinacje i ruchy ciala wskazywaly ze to ten sam zawodnik. Widac bylo ze ma zaleglosci , nie to zgranie itd. Przy grze czesto nie byl ale moim zdaniem jego wystep napawa optymizmem.
Odpowiedz cytując