Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 06.08.2013, 08:18
Buczek w Zaglebiu nie jest trenerem tymczasowym.
Co do Ojrzynskiego to wystarczy wejsc na strony kieleckie zeby poznac kulisy. Pasieka sciagnal Kobylanskiego na asystenta w Craxie, teraz Kobylanski jako dyrektor sportowy Korony sciaga kolege na trenera.
Decyzja rownie idiotyczna jak zwolnienie Kieresia przez Belchatow w ubieglym sezonie - mam nadzieje, ze teraz sie wszystko w Kielcach posypie i skonczy sie podobnie jak w Belchatowie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując