Kolega miał raczej na myśli, że nie będą pamiętać o Bitonie/ Genkovie.
Tym gorzej dla Cwetana i Batona, że skrzydłowi mają lepszy bilans od nich. Zwłaszcza, że to Bułgar i Żyd byli jedynymi napastnikami i teoretycznie oni powinni odpowiadać za wielką część bramek zdobywanych przez drużynę.