Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 05.08.2013, 21:46
Bo między grą na boku a grą w środku jest przepaść. Na boku bez szybkości startowej jest ciężko, a ani Gula ani Chrapek asfaltu nie zwijają. W środku natomiast trzeba się umieć zastawić mieć dobrą kontrolę nad piką i oczy w koło głowy. Do tego precyzyjne podanie zarówno jeśli chodzi o celność jak i siłę i jeszcze przegląd pola i pewność siebie. Wniosek? Trudniej o dobrego środkowego niż o dobrego skrzydłowego. Całe szczęście już mamy i jednych i drugich, przynajmniej potencjalnie.

Smuda jaki by nie był ma jedną zaletę, uczy gry piłką i gry bez piłki, a przynajmniej stara się rugować obawy przed taką grą. Powoduje to, że piłkarz bardziej boi się zjebki trenera niż ew. konsekwencji niedokładności w podaniu. To duży atut bo jak się próbuje to czasem wychodzi, a z czasem co raz częściej. Jak się nie próbuje to nie wychodzi nigdy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując