Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 05.08.2013, 16:46
Ojrzyński wszystko spieprzył. Mieli spaść w zeszłym sezonie to ich pozbierał do kupy i zaczęli grać. Może sie w końcu doczekamy innego ośrodka zamiast Kielc w e-klapie.
Odpowiedz cytując