Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 05.08.2013, 15:19
Szczerze mówiąc co niby takiego pokazywał Sarki w tamtym sezonie? Udany miał tylko mecz z Legia i Jagiellonią.Nie bez przyczyny z Małym zasiadł na ławce nawet w takiej sytuacji kiedy nie mają nawet naturalnych zmienników. Boguski i Garguła to jedyni piłkarze którzy potrafią zagrać coś z pomysłem i ich miejsce jest gdzie indziej niż po bokach. Mimo wszystko cieszy mnie ten remis choć szkoda tej sytuacji Bogusia. Zobaczymy co będzie z Jagą.Jestem optymistą.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując