raindog napisał(a):

|
Też nie obawiałbym się o Boguskiego, lecz o Małeckiego, który ostatnio gra fatalnie. Na pewno gorzej niż Rafał.
|
Racja. Rafał podobnie jak Garguła jest zawsze kozłem ofiarnym. Naprawdę w składzie Wisły jest na ten moment kilku innych zawodników grających słabiej niż wcześniej i jakoś się o nich nie mówi, ale jak mantrę powtarza się dwa nazwiska: Boguski i Garguła. Sarki też, póki co dosyć mocno odstaje od tego co prezentował w ubiegłym sezonie a, mimo to nie atakuje się go jak ci zawodnicy, których wymieniłem.