Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 05.08.2013, 14:36
raindog napisał(a):Wyświetl post
Też nie obawiałbym się o Boguskiego, lecz o Małeckiego, który ostatnio gra fatalnie. Na pewno gorzej niż Rafał.
Racja. Rafał podobnie jak Garguła jest zawsze kozłem ofiarnym. Naprawdę w składzie Wisły jest na ten moment kilku innych zawodników grających słabiej niż wcześniej i jakoś się o nich nie mówi, ale jak mantrę powtarza się dwa nazwiska: Boguski i Garguła. Sarki też, póki co dosyć mocno odstaje od tego co prezentował w ubiegłym sezonie a, mimo to nie atakuje się go jak ci zawodnicy, których wymieniłem.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując