Ok., jak też zapytam o klub europejski (regionu nie podaję, żeby nie było za łatwo).
Herb klubu nawiązuje do bardzo starej historii naszego kontynentu, Polakom może kojarzyć się niezbyt dobrze, choć nie ma to żadnego związku z samym klubem. Flagę tego klubu można było, jeśli dobrze pamiętam, kiedyś widzieć na R22

Pytania brzmią:
1. Co to za klub?
2. Dlaczego przyjął taki herb?
3. Dlaczego Polakom taki herb może się źle kojarzyć?