Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2905
Stary 05.08.2013, 12:13
Dla mnie PS stracił wszelką wiarygodność... Każdy widział jak wczoraj grał Glowacki. Jak dla mnie występ, który mógł go wprowadzić do 11 kolejki. Ale dla dziennikarzy mecz bez błędu to za mało, żeby wystawić więcej niż 5/10.
Arka zrównano z Jovanoviciem, który zagrał jak dla mnie słabo u stwarzał zagrożenie pod naszą bramką. Podejrzewam, że gdyby Glowa grał w Legii, to dziennikarze fapaliby przy powtórkach meczu i rozplywali się nad świetnie przygotowanym do sezonu zawodnikiem.
To samo Brożek, dostał 3. Ok, bramki nie strzelił, choć miał okazje, ale umiał dobrze zagrać z klepki i dojść do tych sytuacji. Może nie jakiś super występ, ale w stosunku do reszty napastników z naszej ligi zaprezentował się co najmniej przeciętnie. PS ocenia zespołu różnymi miarkami. Pytanie tylko, czy jest top działanie zamierzone.
Powód: błędy
Ostatnio edytowane przez piotek : 05.08.2013 o godz. 23:11.
Odpowiedz cytując