Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5994
Stary 05.08.2013, 12:12
1. Chodzi oczywiście o Portsmouth FC.
2. "Polski" zawodnik to zapewne Olisadebe.
3. Nie jestem pewien, ale być może chodzi o A. Granta, który o mało co nie wygrał LM z Chelsea.
4. Polskie miasta pieczętujące się Leliwą to Tarnów, Tarnobrzeg i Mińsk Mazowiecki
5. A mecz to ciężko stwierdzić o który Ci chodzi - Olisadebe strzelał nam zarówno w dwumeczu z PAO (i u nas i w Grecji), ale też grając w Polonii W-wa (np. w 1999 dwa razy w przegranym 1:3 meczu w Krakowie)
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując