Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 05.08.2013, 11:49
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Już wolę Wilka bo chociaż mu się chce i będzie zapierdalał póki może...
Właśnie to jego "chcenie" było wczoraj widać, kiedy unikał gry... Widać gołym okiem, że Wilk myślami jest już zupełnie, gdzie indziej. Jeżeli ma strzelać fochy tak jak Melikson to lepiej żebyśmy go wypuścili tracąc jednego zawodnika z meczowej 18 niż ryzykować ferment w drużynie, która powoli gra coraz lepiej i staje się kolektywem. Z niewolnika nie ma pracownika - tak mówi znane powiedzonko. Czarek powinien jako profesjonalista wiedzieć, że jeśli wiążę go kontrakt to powinien dawać z siebie wszystko, a nie epatować swoją frustracją wynikającą z odsunięcia od wyjściowego składu.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując