Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 05.08.2013, 10:28
Boguski ma wciąż duży potencjał - dużo myśli na boisku i to widać. Są jednak 2 mankamenty - w sytuacjach stykowych odpuszcza (po tylu kontuzjach jest to w pewnym sensie uzasadnione) no i to irytujące przyjęcie piłki, która odskakuje nie tam gdzie trzeba.

Wracając już do samego meczu: Brożek - obiecująco, Głowacki - świetnie, skrzydła - w dalszym ciągu brak.
Moim zdaniem zmiany nie do końca dobre, bo rozbroiły nasz środek pola. Ostoja jest słaby (jeszcze?) ale przynajmniej jest, po wejściu Małeckiego i Sarkiego w środku został zmęczony Chrapek i chyba Nalepa, który umiejętnie ukrywał się przed grą cały mecz.
c.d.n.
Odpowiedz cytując