Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 05.08.2013, 10:07
Ajax napisał(a):Wyświetl post
To, że Boguski pomógł nam zdobyć mistrzostwo w XVIw. nijak moim zdaniem powinno rzutować na ocenę jego gry przez ostatnie co najmniej półtora roku - dno dna.
Proponuje obejrzeć skrót
http://www.polsatsport.pl/pilka-nozn...l#.Uf9qg6yFqE9
i zastanowić się w ilu akcjach uczestniczył Boguski
Kto oddał 2 jedyne groźne i celne strzały na bramkę Śląska
Kto jest w stanie zagrać klepkę Brożkiem ...
Popatrz jak Boguski dochodzi do sytuacji w akcji z Bunozą .... tak właśnie gra dobry napastnik.
Strzał obroniłby 1/10 bramkarzy .... To był ten 1 ...
Fakt - ostatnie lata Boguskiego to nie to co w latach 2007/8 ale powoli dochodzi do dyspozycji i "dno dna" dawno ma za sobą.
Trochę obiektywizmu.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 05.08.2013 o godz. 10:10.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując