Ajax napisał(a):

No właśnie w przypadku Boguskiego jest to niemożliwe skutecznie udowadnia to już od dłuuugiego czasu.
To, że Boguski pomógł nam zdobyć mistrzostwo w XVIw. nijak moim zdaniem powinno rzutować na ocenę jego gry przez ostatnie co najmniej półtora roku - dno dna.
|
A ostrzegałem ... niestety widać lubisz dać sobie pretekst do odszczekiwania.
Przez ostatnie półtora roku gra Wisły to było dno więc trudno oczekiwać żeby Boguski się wyłamywał, co przez ostatni rok grał Melikson? Jeszcze większą padakę niż Boguski, a wystarczyło, że odszedł do ułożonej drużyny i jak za dotknięciem forma mu wróciła.
Pogadamy za dwa miechy, a tymczasem ćwicz wiesz co...