|
Szczerze muszę przyznać że spodziewałem się gorszego rezultatu, a tu niespodzianka. Mecz w naszym wykonaniu jak na skład i obecne możliwości napawa optymizmem, jak już ochota do gry jest, to reszta też przyjdzie. Co do setki Boguskiego, zrobił w końcu wszystko jak trzeba, ale Gikiewicz dużo szczęścia plus umiejętność. Z Jagą może być bardzo ciekawie.
|