Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 05.08.2013, 09:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To się nie zastanawiaj lepiej bo będziesz zmuszony szczekać do grudnia. Brożek z Boguskim wygrali nam już mistrzostwo i jeżeli wszystko pójdzie dobrze to wygrają kolejne szybciej niż niektórym mogłoby się wydawać.

Jaki jest poziom naszej ligo to pokazało Molde, więc wystarczy walczyć i grać odważnie żeby wygrywać. Brożek, Boguski Małecki, Sarki, Garguła, Chrapek to w zupełności wystarczy by walczyć o najwyższe cele. Tylko wszyscy muszą grać w piłkę, pomysłowo i zespołowo z charakterem i wiarą w siebie.
No właśnie w przypadku Boguskiego jest to niemożliwe skutecznie udowadnia to już od dłuuugiego czasu.

To, że Boguski pomógł nam zdobyć mistrzostwo w XVIw. nijak moim zdaniem powinno rzutować na ocenę jego gry przez ostatnie co najmniej półtora roku - dno dna.
Odpowiedz cytując